Zářiče a ohřívače na terasu

Terasový ohřívač Goldflame v bronzové barvě

Naplánovat party na terase i na začátku prosince? Nečekat na léto, ale vychutnat si odpočinek na zahradě už na začátku března? Zdá se vám to jako sen? Pak věřte, že je to zcela reálné, a to zásluhou pořízení tepelného ohřívače. Terasový ohřívač Goldflame Deluxe v designovém provedení vhodném do každého exteriéru a stylu zařízení. Konstrukce je z nerezové oceli, kdy tak skýtá odolnost. Plynový ohřívač je vybaven pojízdnými kolečky pro snadný transport. Snadno lze přemístit podle potřeby. Integrované bezpečnostní zařízení přeruší automaticky přívod plynu do hořáku v případě převrhnutí.

Cena v době recenze: 11 549 Kč

Terasový elektrický ohřívač pro domácí i komerční využití

Máte rádi posezení venku? Je vám líto, že si ho lze dopřát jen v létě či za teplejšího počasí? Nechcete se vzdát víkendu na chatě ani v zimě? Terasový ohřívač TH 1600RS v designu vhodném do každého exteriéru, stylu zařízení, restaurační zahrádky apod. Topidlo poslouží svému účelu na zahradě, terase, balkonu. Tento typ ohřívače může dosáhnout teploty přes 1000 °C a současně vyniká dlouhou životností. Žhavící vlákna jsou bezpečná. Ohřívají vzdáleným teplem. Doba ohřevu je zhruba 8 sekund. Můžete si tak užít odpočinek venku s knížkou, šálkem čaje nebo kávy v chladnějším počasí. Rovněž tak naplánovat venkovní party s přáteli i v listopadu.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Ohřívač ve stylu vintage s příkonem 2500 W

Celý den jste zavření v práci a když dorazíte večer domů, je už natolik chladno, že není možné užít si odpočinek venku? Těšíte se na víkend, že si posedíte na zahradě, ale počasí překazí vaše plány a musíte být doma? Užijte si relax venku s knížkou, rodinou nebo přáteli i v chladných dnech. Ohřívač Royal Diamond Dark karbonový Hanging 2500 W od značky Sunred díky černému provedení a designu je vhodný do každého exteriéru a stylu zařízení. Ohřívač zahřeje na těle i na duši. Umožní vám venkovní posezení či zábavu s přáteli. Můžete si vychutnat party, a to třeba i v listopadu a hezky venku na vzduchu. Topidlo je dodáváno se 2 závěsnými řetězy a praktickým dálkovým ovládáním.

Cena v době recenze: 5 899 Kč

Venkovní závěsný radiátor ARTIX

Jak si dopřát venkovní posezení v chladnějších dnech? Jak si vychutnat četbu knihy či lahodný šálek čaje venku i v chladném období, aniž by vám byla zima? Černý závěsný radiátor Artix je vhodný do každého exteriéru a stylu zařízení. Výkon 1500 W je ukryt v kovovém těle v černém provedení. Závěsný radiátor dodá příjemné teplo vašemu venkovnímu prostoru, a to rychle a efektivně. Pro nastavení ohřívače stačí jen připevnit háček. Infračervený ohřívací mechanismus šíří teplo stejnoměrně. Účinně tak zahřeje vás, ale i vaši návštěvu. Díky tomu si můžete užít odpočinek venku nebo zábavu s rodinou či přáteli i v chladných dnech, a nejen v létě.

Cena v době recenze: 11 299 Kč

Výkonné plynové topidlo s odkládacím stolečkem

Je vám líto že s koncem léta končí i vaše užívání venkovního posezení či pořádání party? Jak si udržet zákazníky v restauračních zahrádkách i za chladnějšího počasí? Topidlo Enders Solid ve stříbrném designu je dostatečně bytelné, odolné. Skýtá náležitou stabilitu. Svému účelu poslouží jak na zahradě, terase či balkonu, tak i ve venkovních zahrádkách. Výkonné plynové topidlo se špičkovým Turbo hořákem zahřeje na těle i na duši. Hořák topidla lze plynule regulovat. Součástí zářiče je speciální pojistný ventil, jenž zastaví přívod plynu v případě převržení topidla. Součástí topidla je i praktický odkládací stolek. Topidlo je vybaveno pojízdnými kolečky pro snadný transport.

Cena v době recenze: 11 999 Kč

Venkovní ohřívač Blumfeldt Goldflame Deluxe

Máte rádi relax venku? Chcete si vychutnat odpočinek na zahradě či terase i v chladných dnech? Záleží vám nejen na kvalitě, ale i designu? Terasový ohřívač Goldflame Deluxe je určen do exteriéru. Zaujme pěkným designem, precizním provedením a samotným efektem. Robustní konstrukce skýtá patřičnou stabilitu a odolnost. Pojízdná kolečka se postarají o snadný transport a přemístění podle potřeby. Oceníte snadné zapalování. Ohřívač má velký úložný prostor pro připojení propanbutanové nebo butanové lahve s hmotností 11 kg.

Cena v době recenze: 9 329 Kč

Výškově nastavitelný elektrický ohřívač Electra

Chcete si užít venkovní relax i v chladnějších dnech nebo uspořádat party? Ohřívač se seřízením výšky Electra je určen do exteriéru. Vhodný do otevřeného prostoru i pro ty, kteří chtějí ohřívač snadno přemístit. Oceníte snadnou manipulaci a používání. Stačí jednoduše zapojit do elektrické sítě. Tímto tak odpadají jakékoli náklady na instalaci. Oceníte i fakt, že elektrické ohřívače přeměňují sto procent elektrické energie na teplo, což je velmi efektivní a úsporné. V dnešní době dvojnásob. Vy si tak budete moci užít relax venku, který má pozitivní vliv. Můžete si tak i v chladných dnech nebo i v listopadu vychutnat šálek kávy či čaje venku.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Nástěnný ohřívač Royal Diamond Smart

Jak si užít relax venku i v chladných dnech? Jste přes týden zavření v práci a o víkendu byste si rádi dopřáli odpočinek venku, ale počasí vám často plány překazí? Jak si vychutnat venkovní posezení prakticky po celý rok? Nástěnný ohřívač Royal Diamond Smart Dark od značky Sunred umožní váš relax venku i za chladného počasí. Zároveň vyniká nejen praktičností, funkčností, ale i pohodlným ovládáním pomocí chytrého telefonu či tabletu. Venkovní nástěnný ohřívač v černém univerzálním provedení se hodí do každého exteriéru i stylu zařízení. Svému účelu poslouží nejen na terase, ale i zahradě, balkonu. Můžete si tak užít venkovní posezení na zahradě či chalupě. Vychutnat si pobyt venku, zábavu s přáteli apod.

Cena v době recenze: 7 969 Kč

Terasový ohřívač Yardi o výkonu 2000 W

Vracíte se domů až večer, kdy už je chladno a vy si tak nemůžete užít zasloužený relax na balkonu, terase s kávou či šálkem horkého čaje? Je vám doma neustále zima? Terasový ohřívač TH 2000 RS poslouží svému účelu nejen na terase, ale i balkonu či zahradě. Kvalitní topidlo umožňuje venkovní i vnitřní použití. Vyniká vysokou účinností díky infračerveným vlnám, kdy veškerá vyzařovaná energie prochází vzduchem, aniž by došlo ke ztrátě. Pro vyšší efekt lze výškově nastavit podle potřeby. Konstrukce umožňuje snadnou instalaci a postavení na libovolné místo s přístupem k elektrické síti.

Cena v době recenze: 1 899 Kč

Venkovní propanbutanové topidlo Etna Deluxe

Dopřejte si venkovní posezení po celý rok, a to díky pořízení tohoto topidla. Vhodné do domácnosti i do komerčních prostor. Topidlo Etna Deluxe určeno do exteriéru, do jakéhokoli větraného venkovního prostředí, jako jsou zahrady, terasy, venkovní restaurační zahrádky, tržiště apod. Topidlo má navíc naklápěcí reflektor pro přesné nasměrování vyzařovaného tepla do určeného směru. Připojení je na standardní vyměnitelnou plynovou láhev umístěnou pod odnímatelným krytem ve stojně topidla. Oceníte nejen snadnou manipulaci, používání, ale také transport.

Cena v době recenze: 7 559 Kč

Výkonný zářič Enders Fancy s nižší spotřebou plynu

Zářič Enders Fancy je vybaven špičkovým hořákem Eco Plus, který vyniká nižší spotřebou plynu při zachování tepelného výkonu na úrovni 12 kW topidlům od jiných výrobců. Součástí zářiče je i speciální pojistný ventil, jenž zastaví přívod plynu v případě převržení topidla. Zajisté oceníte i další praktické detaily mezi které patří odkládací stolek nad přihrádkou na láhev a možnost zasunutí tyče topidla do vnitřku tubusu (pokud v topidle není láhev). Přihrádka na lahev je zakryta polyesterovým potahem na pevných magnetech.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Plynový zářič Blumfeldt Goldflame Style v originálním designu

Venkovní ohřívač Blumfeldt Goldflame Style je vhodný pro použití s 11 kg propanbutanovými nebo butanovými lahvemi, které se snadno vejdou do jeho prostorného interiéru. Mimořádně velký kryt reflektoru o průměru 71 cm zajišťuje, že teplo neuniká vzhůru, ale je rozváděno do okolí. Díky tomu poskytuje rychle a efektivně příjemné sálavé teplo na místě umístění i osobám v bližším okolí. Válec hořáku z borosilikátového skla je při provozu obzvláště působivý. Proud horkého vzduchu spaluje zapálený plyn jako plamen pochodně a díky funkci 360° FireView vytváří působivou, ale bezpečnou vizuální hru.

Cena v době recenze: 10 409 Kč

Venkovní ohřívač – 3 stupně nastavení vytápění

Terasový ohřívač Tristar má 3 stupně výkonu vytápění: 650 W, 1 300 W a 2 000 W, které příjemně hřejí. Můžete si tedy sami zvolit vhodné množství tepla a používat terasový ohřívač od začátku podzimu až do nejtužší zimy. Ohřívač má stupeň krytí IP04, je tudíž chráněn před stříkající vodou, a pokud začne pršet, máte dostatek času ho vypnout.

Cena v době recenze: 1 549 Kč

Venkovní výkonný tepelný plynový zářič G21 Volcano

Venkovní ohřívač G21 Volcano je v atraktivním nerezovém provedení z kvalitních materiálů. Tělo tepelného zářiče zaujme na první pohled tvarem pyramidy. Ovládání je snadné, stačí jen napojit tepelný zářič na 10 kg propan butanovou lahev, pro jejíž ukládání je prostor ve stojanu teplometu. Pak zmáčknete tlačítko mechanického piezo elektrického zapalování a zářič začne hřát. Pro bezpečnou a snadnou manipulaci je venkovní topidlo vybaveno kolečky.

Cena v době recenze: 9 489 Kč

Hranatý závěsný ohřívač Spica

Hranatý závěsný ohřívač Spica v moderním designu je určen do exteriéru. Poslouží svému účelu na zahradě, terase, balkonu, v altánu či pergole. Umožní vám venkovní posezení i v chladných dnech.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Praktický ohřívač Retro s pevnou stabilní konstrukcí

Měděný ohřívač stojanový Retro vám umožní venkovní posezení i v chladných dnech. Poskytne příjemné teplo. Není nad relax venku a to nejen v létě.

Cena v době recenze: 10 499 Kč

Závěsný terasov ohřívač v elegantním designu

Terasový ohřívač Barcelona se vyznačuje elegantním provedením a kompaktními rozměry. Matně černý vzhled ohřívače zapůsobí svým moderním stylem, takže i v době, kdy ho nepoužíváte, prokáže svou hodnotu jako zajímavá dekorace. Halogenová zář nedráždí oči a vytváří příjemné světlo. Součástí ohřívače na terasu je řetěz, takže jej můžete snadno zavěsit na verandu nebo nad zahradní stůl. Halogenové topné těleso ohřívá výkonem 1 500 W.

Cena v době recenze: 2 789 Kč

Výkonný venkovní plynový zářič Goldflame Style

Venkovní ohřívač Blumfeldt Goldflame Style je vhodný pro použití s 11 kg propanbutanovými nebo butanovými lahvemi, které se snadno vejdou do jeho prostorného interiéru. Díky tomu poskytuje rychle a efektivně příjemné sálavé teplo na místě umístění i osobám v bližším okolí. Válec hořáku z borosilikátového skla je při provozu obzvláště působivý. Proud horkého vzduchu spaluje zapálený plyn jako plamen pochodně a díky funkci 360° FireView vytváří působivou, ale bezpečnou vizuální hru.

Cena v době recenze: 10 539 Kč

Křemíkový ohřívač s regulací topného výkonu

Křemíkový ohřívač v moderním designu a univerzální bílé barvě se hodí do každého stylu zařízení. Má 2stupňovou regulaci topného výkonu 400W/800W. Nechybí ani ochrana proti přehřátí a převrácení.

Cena v době recenze: 359 Kč

Terasový ohřívač se stabilní konstrukcí

Terasový ohřívač je ideálním řešením pro vyhřívání teras nebo domácích altánů. Skvěle poslouží také v lodžii. Jeho mimořádnou výhodou je možnost nastavení výšky díky nastavení stativu od 120 do 195 cm. Tento typ ohřívačů se nahřívá nejpomaleji a obvykle má slabší výkon než jiné technologie, ale je rozhodně levnější. Mají životnost asi 5 000 hodin. Žhavící vlákna jsou samozřejmě vyměnitelná. Ohřívají středním a vzdáleným teplem, doba ohřevu je asi 25 sekund. Mají průměrnou energetickou účinnost.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Plynové topidlo Compass s regulátorem

Volně stojící plynový zářič Compass dokáže vytvořit překvapivě mnoho příjemného tepla a zajistit, že se vám nebude ze zahradního posezení chtít stěhovat dovnitř ani v chladnějším počasí. Hodí se pro ohřátí vzduchu na terase, v pergole či v zahradním altánu, vyloučeno samozřejmě není ani komerční využití v rámci venkovního posezení.

Cena v době recenze: 3 590 Kč

Tepelný plynový zářič Commercial

Jak se zahřát při posezení na zahradě za chladnějších dní a večerů? Vzduch ohřeje rychle a efektivně plynový zářič Commercial. Dopřeje vám tepelnou pohodu a prodlouží možnost pobytu venku o několik měsíců. Má šmrnc a kvalitní provedení, jeho stylový moderní vzhled vás určitě nadchne. Atraktivním designovým doplňkem se stane plápolající oheň uvnitř žáruvzdorné skleněné trubice od německého výrobce Shott-Duran. Tělo zářiče je vyrobeno z nerezové oceli a okolo trubice nechybí rám s ochrannou mřížkou.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Tepelný plynový zářič LANDMANN 12016ST (nerez)

Atraktivní plynový zářič v nerezovém provedení bude vašemu venkovnímu prostoru slušet. Zvýší tepelnou pohodu za každého počasí, a to například na terase, předzahrádce, pod pergolou i v zimní zahradě. Vyroben je z kvalitních materiálů – nerezové oceli a hliníku. Jeho výška dosahuje 215 cm a váží 14,3 kg. Nechybí mu ani CE certifikace. Vybaven je hořákem o výkonu 11 kW, který je ale díky technologii Smart-Tech srovnatelnější s těmi o výkonu 14 kW, avšak při až o 30 % nižší spotřebě plynu.

Cena v době recenze: 4 889 Kč

Plynové zahradní topidlo ACTIVA Eco-Plus Ratan

Je léto ještě daleko, nebo naopak za vámi? Nechcete se vzdát venkovního posezení? Pořiďte si plynový tepelný zářič a zajistěte si tepelnou pohodu i v méně příznivém počasí. Jde o jakousi stojanovou lampu, která příjemně vyhřeje nejbližší okolí a zajistí, abychom se už nechoulili zimou. Toto topidlo rozhodně není nudné. Má atraktivní a netradiční ratanový vzhled, moderní tvar a můžete jej díky malým pojezdovým kolečkům umístit libovolně podle situace.

Cena v době recenze: 8 799 Kč

1 2